Weishitai 2020 nowy vci vd ds150e cdp pro z bluetooth 2017.R1 2016.R0 keygen do delphis car truck narzędzie diagnostyczne samochodowe kable

zł121.07

-4 %

zł127.44

Nowy produkt

W magazynie

marka vdIJk Autocoms pro
Wersja Oprogramowania Najnowsze
Wydajność Silny i stabilny
Pakiet STANDARD
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Kolor jak na zdjęciu
Jakość Najlepsze
Wersja Sprzętu Najnowsze
Wysyłka Szybko i bezpiecznie
dostawca Najlepsze

Kochanie ,

Nowa dostawa 2017.R1 Free Active-jest to najnowsza wersja,dodaj jeszcze trochę wsparcia samochodu do 2017 roku

Oferujemy usługi dostawy upadku.Można po prostu podać adres dostawy, a my dostarczymy zamówienie pod wskazany adres.

Wskazówki dotyczące zakupu tego narzędzia

1.pełne tłumaczenie języków: angielski, czeski, Данский, niemiecki, hiszpański, francuski, grecki, holenderski, węgierski, włoski, Норский, polski, rumuński, rosyjski, serbski, Суомен Киели, Свенская, turecki.

Uwaga:

2017.R1 (Free Active) : najnowsza wersja jest najnowsze oprogramowanie na rynku już teraz, dodaj jeszcze trochę wsparcia samochodu do 2017 roku,ale 2017.R1 teraz nie ma keygen cd, należy wysłać plik pocztą aktywnego

2016.R0 z nowym кейгеном ,dodaj kilka modeli obsługi pojazdów do 2016 roku !Jeśli pomyślnie zapłacić, mogę wysłać ci link lub pakiet instalacyjny dla Keygen.Możesz samodzielnie aktywować oprogramowanie 2015.3 z keygen na cd ,ale ta wersja po prostu może obsługiwać samochody do modelu 2014 roku.

proszę, przeczytaj to, zanim wybierzesz wersję

obsługa systemu komputerowego: XP,WIN7,WIN8 (32 bit i 64 bit), WIN 10 system 32 bit system jest bardziej stabilny,WIN10 system 64 bit system zależy od konfiguracji komputera.

DS.I5OE-to szybkie i niezawodne narzędzie diagnostyczne, służące łącznikiem między pojazdem a komputerem.Działa zarówno na starych jak i na nowych samochodach

Z pomocą samochodów można wykonać diagnostykę konkretnych marek samochodów osobowych i lekkich dostawczych od 1988 roku.Zaledwie 47 różnych marek.Za pomocą pakietu oprogramowania TRUCKS można wykonać diagnostykę poszczególnych marek lekkich i ciężkich pojazdów użytkowych, autobusów i przyczep od 1995 roku.

W sumie 37 różnych marek.Program diagnostyczny GENERIC jest przeznaczony do diagnozowania na podstawie przepisów prawa, specjalnie przeznaczonej do kodów usterek związanych z emisją.Generyczny wchodzi w zakres dostawy samochodów osobowych i ciężarowych.

Funkcja multipleksery, 2xHS może (ISO 11898-2), SW może (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL (SPI, wejście analogowe, 5 v wyjście).

W trybie seryjnym robimy następujące czynności: 1) odczytujemy i pierzemy kody usterek ; 2) odczytujemy dane bieżące ;3) ustawienia podstawowe ;4) funkcja skanowania ;5) w pełni zgodny ze standardem eOBD/OBDII ;

On może dokonać następujących urządzeń: 1. Wykonanie konkretnej serii diagnostyki ;2. funkcja skanowania;3. Związek EOBD/OBDII;4. Kolejne Systemu ;5. Silnik ;6. Zapłon ;7. ABS ;8. zwrot obsługi ;9. SRS ;10.Immobiliser ;11.aparatura ;12.system komfortu ;13.skrzynia biegów etc

Cechy ITER

POKŁADOWY REJESTRATOR

Za pomocą funkcji pokładowego rejestratora można nagrać parametry w czasie rzeczywistym podczas jazdy samochodu.Podczas nagrywania możesz jednym kliknięciem zaznaczyć konkretny błąd, aby później zbadać wykrytego błędu.CDP+ jest wyposażony w zintegrowaną pamięcią, co eliminuje konieczność zabrać ze sobą komputer.Kosz pamięci nie wchodzi w zakres dostawy .

SPRAWDZANIE NAPIĘCIA

Gdy jest podłączony do pojazdu, urządzenie sprawdza napięcie akumulatora pojazdu i automatycznie dostosowuje poziom napięcia samochodu 12 lub 24 v.Jeśli napięcie jest zbyt wysokie lub zbyt niskie, będzie ostrzegać jak dźwiękiem i światłem, a także będziesz informowany poprzez ikonę baterii w naszym oprogramowaniu diagnostycznym.

NUMER PODWOZIA VIN

W naszym motoryzacyjnym oprogramowaniu jest inteligentna funkcja, która pozwala odczytać numer podwozia z samochodu, który chcesz diagnozować.To gwarantuje, że właściwy model i Rok produkcji zostaną wybrane automatycznie.Ponadto, kod silnika dla pojazdów, które zazwyczaj są dostępne na rynkach, również jest wybierany automatycznie.

ISS

Intelligent System Scan (ISS) skanuje wszystkie systemy samochodu i wyświetla kody błędów zapisane w każdym systemie.To oszczędza czas, i można uzyskać szybki przegląd stanu faktycznego całego auta.Kiedy ISS zostanie zakończona, można wybrać konkretny system zarządzania w celu dalszej analizy wyników.

ISI

Inteligentny system identyfikacji (ISI) automatycznie identyfikuje i wybiera typ sterownika zamontowanego w samochodzie.To gwarantuje, że diagnostycznego sesja zostanie wykonana poprawnie z odpowiednimi parametrami w razie potrzeby.

Funkcja Elementu

FUNKCJA RAPORTU

W tej zakładce opcje można zobaczyć dostosowania i ustawienia, które są możliwe dla danego pojazdu, nie mając samochodu w pobliżu.Wraz z materiału odniesienia tekstami jako przewodnik można zaplanować i być skuteczne w swojej pracy; nawet w trudnych sytuacjach.

OBD-FUNKCJE

Jest on wyposażony w unikalną technologię multipleksery, która pozwala go używać na wszystkich typach pojazdów, niezależnie od poziomu napięcia i standardów komunikacyjnych.Dla tych pojazdów, które nie wykorzystują standardowy 16-stykowe, oferujemy kompletny zestaw certyfikowanych i indywidualnych adaptera w przypadku przewodów i zestawów.

UNIWERSALNY

Dla większości funkcji OBD, takich jak ustawianie i programowanie, istnieją szczegółowe instrukcje i teksty referencyjne, które pomogą ci w twojej pracy diagnostycznej.Znajdziesz krok po kroku informacje o przesłankach, przygotowaniu i realizacji różnych funkcji, co sprawi, że nawet najbardziej skomplikowaną funkcję, łatwy w wykonaniu

Delfy, autocom cdp, man cdp, delphi ds150e, delphi diagnostic ds150e, skaner obd do 24v, keygen autocom 2017, Автоком, urządzenie do diagnostyki samochodów, przewód delphi ds150e