6 szt. rzymski legionista godło partia rzecz prezenty student union Bractwo znak Mark coaster drewniany kubek kawy mata wystrój pokoju klocki

zł59.14

Nowy produkt

W magazynie

Typ Zestawu TAK
Ilość szt. 6szt
szablon List
Rodzaj handlu hurtowego No
Materiał Drzewo, Drewniany
Jednostka sprzedaży 1 Zestaw(6 Szt.)
Numer Modelu CP06_2SQSet
Przypadek Dzień Nauczyciela
Rozmiar 9.5CMX9.5CM

modname=ckeditor

Możemy robić indywidualne zamówienia!!

***

1. O dostosowywającej zamówienia, możesz wybrać, aby użyć okrągły i kwadratowy kształt, i przy użyciu własnego Logo i teksty, aby wydrukować na powierzchni produktu.

2. Cena(accound złożoność i ilość etc.zamówienia) dostosowywającego zamówienia potrzebuje w tym celu możesz skontaktować się z naszym personelem obsługi klienta, aby go zidentyfikować, nie należy wykonywać płatności bezpośrednio, dziękuję.

3. bo dostosowywająca tupot nie może być wykorzystane do innych naszych klientów po raz drugi, dlatego nie możemy przyjąć zwrócone towary, mam nadzieję, że zrozumiecie to po pierwsze.

***

-- Informacje O Produkcie

Zestaw 6 szt., cena ta jest ceną za 6 szt.

-- Informacje O Produkcie

Przedni materiał: naturalny drewniany MDF

Materiał oparcia: naturalna, prasowana trociny korek

Rozmiar 9.5x9.5 cm (kwadrat), średnica 9,5 cm (okrągła)

Kształt: kwadratowa, okrągła

1 szt. Waga: 0,03 kg (kwadratowy), 0,02 kg (okrągły)

Klasa P0 materiałów przyjaznych dla środowiska, tylko naturalne drewno pył drzewny proszek zapach, nie ma zapachu, jest nietoksyczny, bardziej zdrowy, niż podobne produkty innych materiałów na rynku.

Iron Man man, oka okulary, Union wyłożona kafelkami dom, podstawki na ślub przysług miłość, aparat do kawy talerz, kanapka znak, skórzana podkładka znak, Mroczne Bractwo, Uchwyt na kubek, kubek