24 szt RAYOVAC EXTRA Zinc Air Performance Hearing Aid Batteries A13 13A 13 P13 PR48 Hearing Aid Battery A13 Darmowa wysyłka

zł53.76

Nowy produkt

W magazynie

Numer Modelu A13 13 PR48
marka РАЙОВАЦ
Napięcie Znamionowe 1.45 w
Typ Baterii Stop powietrze
Rozmiar 7.9*5.4mm

24 szt RAYOVAC EXTRA Zinc Air Performance Hearing Aid Batteries A13 13A 13 P13 PR48 Hearing Aid Battery A13 Free Shipping opis produktu: model: rozmiar 13A do aparatów RIC/BTE opakowanie: 6 sztuk kart 10 kart w opakowaniu.Top-1 najlepiej sprzedających się baterii w USA.zalecane 7 z 10 specjalistów w auditory zdrowia formuła bez rtęci z wysokim napięciem do szybkiego uruchamiania doskonała konstrukcja komórki, która jest odporna na nasiąkanie i wycieku, zapewniając optymalną wydajność i świetną konsystencję perforowana opakowanie pozwala zdjąć pokrętło dla wygodnego transportu przyjazne dla środowiska opakowania wykonane z recyklingu lub nadających się do materiałów cena hurtowa dotyczy.Daj nam znać, jeśli potrzebujesz dużej ilości baterii, możemy zainstalować dla ciebie cenę z rabatem.Cechy produktu: szelfowego: 4 lata.Większość naszych produktów została w ostatnim miesiącu napięcie: 1.45 V. średnica: 7.9 mm Grubość: 5.4 mm Pojemność: 310 mah

1. akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez secure

system płatności ESCROW.

2. płatność musi być dokonana w ciągu 7 dni od zakończenia aukcji.

3. łączna kwota zadłużenia zawiera ostateczną аукционную cenę plus S&H (transport i przetwarzanie).

&H zostanie ustalona w zależności od tego, do jakiego statku należy się zwrócić.

PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ: S&H NIE ZAWIERA CŁA, PODATKI LOCATL LUB WSZELKIE INNE OPŁATY IMPORTOWE.

5. proszę, wymień swoje specjalne wymagania (kolor, pakiety, cena deklaracji itp.) W dziale PAYPAL NOTES, po dokonaniu płatności.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE.

2. zamówienia są realizowane w ciągu 24-48 godzin od potwierdzenia płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

Mamy nadzieję, że będziecie państwo zadowoleni z zakupu .

Kiedy transakcja zostanie zakończona ,a jeśli będziesz zadowolony z nimi ,proszę,zostaw pozytywny komentarz, a my zrobimy to samo dla ciebie, jesteśmy bardzo ciężko pracujemy dla ciebie w 100% pozytywny komentarz.Jeśli nie jesteś zadowolony ,proszę dać nam znać , postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać ten problem

Niezależnie od tego, co szukasz prezentów dla sprzedaży hurtowej, detalicznej sprzedaży lub promocji, można znaleźć idealne produkty z niską ceną hurtową w naszej firmie.Nawet jeśli nie możesz znaleźć dokładne dane trzeba, proszę wysłać nam zdjęcie, a my możemy źródło dla ciebie z wysoką wydajnością.

Jestem głęboko mam nadzieję,że spodobają wam się nasze produkty, postaram się zrobić wszystko, co możliwe, aby zapewnić państwu najlepszą obsługę i zainstalować z tobą długoterminowych relacji biznesowych.

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna, prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

Wysokiej jakości produkty, miła obsługa

1 ,zasady wysyłki

Wszystkie nasze produkty przeszły rygorystyczne testy i sprawdzane przed wysyłką;

Będziemy używać pęcherzyki powietrza, aby dokładnie owinąć przedmioty.

Będziemy korzystać z TNT, EMS ,FEDEX i DHL express do wysyłania towaru do ciebie.w sumie to trwa 5-8 dni, aby wysłać towar .

wyślemy ci śledzący pokój natychmiast po dostarczeniu.

2 ,urząd celny:

1.zamówienie będzie wysyłka jako prezent lub niższą wartość, aby wykluczyć&zmniejszyć podatek twojej celny, lekki i celny proces.

Jeśli dowiesz się informacje na temat sytuacji z podatku na import do kraju, i uważasz, że istnieją sposoby, aby zminimalizować podatki.trzeba zapłacić (lub w ogóle zrezygnować z podatków), po prostu powiedz nam, czego potrzebujesz, umieszczając instrukcje (w odniesieniu do etykietowania, pakowania, deklaracji, faktur, itp.) W polu uwag podczas składania zamówienia.jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, aby śledzić swoje kroki.

3 ,zasady zwrotu

wszelkie produkty z problemami, nie spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem lub zdarzeniem losowym, mogą zostać wymienione lub zwrócone.możesz wysłać go z powrotem przez 1 tydzień .

proszę napisz do nas na e-mail, aby poinformować o problemach do wysyłki .powiemy ci, jak wysłać towar z powrotem.zwrócony towar musi być w zupełnie nowym stanie, aby otrzymać zwrot pieniędzy.Napisz kartkę z numerem zamówienia, abyśmy mogli ustalić szczegóły zamówienia.Dziękuję.

рипсмед, pr48, 1025 bateria, 13 пр48, finalfantasy14, pr44, соворд, bateria lr41h, bateria słyszy, klawiatura komórka ag3