Podświetlona antypoślizgowe Taśmy 5 m zabezpieczenia podłogi antypoślizgowe Taśmy samoprzylepne naklejki wysoka przyczepność do podświetlenia pięter, niebezpieczny krok

zł41.30

-25 %

zł55.08

Nowy produkt

W magazynie

Numer Modelu błyszcząca taśma antypoślizgowa
Typ Taśma
DIY dostawy Farba I Wykończenie
Dowód CE
Typ Taśmy Elektryczna Taśma
Pochodzenie CN(pochodzenie)

Materiał:PVC

Kolor: jak pokazano na rysunku

Długość:5 m / 196,85 cala

Szerokość:5 cm / 1,96 cala

Świecące Kolor:Zielony,Żółty

Uwaga: żółty styl-to taśmy odblaskowe; zielony styl-świecący pasek

1.wykonana jest z wytrzymałego materiału i niepowtarzalny design.Wysoka wydajność wytrzymałość i trwałość produktu cechy.

2.ochronna ziarniste Taśma ze świecącą przypomnieniem, świecące w ciemności i zapewnia niezawodną ochronę nawet przy intensywnym użyciu zewnętrznej

3.wytrzymały wodoodporny podkład jest odporny na ścieranie, odporne na ścieranie, wilgoć i warunki atmosferyczne do dłuższej pracy.

4.odporność na wilgoć do użytku w wilgotnym lub mokrym środowisku zwiększa trwałość.Szybki i łatwy w użyciu: wystarczy wyczyścić i skleić.

5.wielofunkcyjny idealny do podświetlenia pięter, niebezpiecznych schodów, krawędzi kosza zabaw i wszystkich innych potencjalnie niebezpiecznych miejsc, które możesz mieć, stosuje się do użytku w domu, w szkole, szpitalu, basenie, klatek schodowych itp.

(1) Wszystkie zdjęcia są profesjonalnie pomalowane, ale z powodu różnego oświetlenia otoczenia i różnych ustawień urządzenia wyświetlania mogą być pewne odchylenia między obrazami, które widzisz, i samymi przedmiotami.Proszę zrozumieć.

(2) dane są mierzone ręcznie, mogą być pewne odchylenia, ale nie wpływa to na użytkowanie.

1 x podświetlona antypoślizgowa Taśma

matowy telefon, Taśma W Duże Blizny, захватная taśma do tenisa, Taśmy Antypoślizgowe, taśma wodoodporna, antypoślizgowa taśma, dekoracyjna taśma dekoracyjna, naklejka na schody, taśma klejąca izolacyjna taśma майларовая, magic mop z pompką