CSK8PP jednokierunkowe łożyska sprzęgła 8*22*9 mm ( 1 szt.) z wpustem CSK608PP łożyska jednokierunkowe CSK08PP

zł33.41

-9 %

zł37.12

Nowy produkt

W magazynie

Struktura W JEDNĄ STRONĘ
Pokrycie Муравьиное Zardzewiałego Olej
Materiał STAL
Chropowatość Powierzchni Ra 0,05
Moc Momentu Obrotowego 8*22*9 mm
marka Фуши
Numer Modelu ЦСК8ПП

JEDNOKIERUNKOWE ŁOŻYSKA SPRZĘGŁA CSK

Typ CSK-to sprzęgło typu sprag, zintegrowana w łożysko kulkowe serii 62 (za wyjątkiem rozmiaru 8 i 40).On obsługiwany walcowym, jest nasączony smarem i chroniony przed kurzem średnicy ponad 0,012 cala (0,3 mm).Korzystanie z dodatkowych uszczelnień typu "nylon" zaleca się szczególnie w tych przypadkach, gdy temperatura przekracza 122°F (50°C).Smarowanie w kąpieli olejowej jest również możliwa, jeśli oryginalny smar najpierw zmyć za pomocą odpowiedniego rozpuszczalnika.Przeniesienie momentu obrotowego przez запрессовкой węzła w dysk zewnętrzny obudowa z tolerancją N6 i na wał z tolerancją n6.Początkowy luz promieniowy łożyska ustalona jest na poziomie C5 i zmniejsza się podczas korzystania z określonej formy.Jedna rasa może być склеена.Jeśli skleić oba pierścienie, to wydajność będzie zmniejszona lub konieczne luz łożyska C3.Zakres temperatur pracy: od 21 do 140°F (od -6 do 60°C).

CSK..2RS

sprzęgła mają szerokość .197" (5 mm) więcej, niż standardowe łożyska serii 62, tak jak są one wyposażone w манжетными uszczelnieniami do płukania.

CSK..PP

ma rowek na rynku zarówno krajowym, jak i na zewnętrznym pierścieniu.Zalecane tolerancje montażowe-К6 na wale i К6 w obudowie dysku.Zwierzęta mile h6 na wale lub H6 w obudowie również dopuszczalne do łatwego montażu zaciskowych.Zakres temperatur pracy: od 21 do 140°F (od -6 do 60°C).

CZĘŚCI ŁOŻYSK

DANE TECHNICZNE

Model: CSK08PP Rodzaj: Jednostronne Łożyska Sprzęgła Uwaga: Z Keyway Średnica wewnętrzna: 8 mm Średnica zewnętrzna: 22 mm Grubość: 9 mm Waga (g): 14.86 Ilość: 1 lot = 1 szt.

LISTA ROZMIARÓW

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Dlaczego łożyska, które otrzymuję, trzęsą?

Luz łożyska jest związana z luzu.Domyślnie używany jest standardowy luz C0, który wynosi zwykle 3-18um.Odpowiedni zasada jest pokazany na rysunku poniżej.Jeśli nie musisz się trząść, Proszę wybrać łożysko z małym luzem C2, Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami przed zakupem.

2. jaka jest dokładność ABEC-1?

ABEC-to amerykański standard ANSI.Odpowiedni niemiecka norma DIN i międzynarodowy standard ISO są następujące:

3. czy Możesz podać informacje na temat logistyki śledzenia?

Tak, wszystkie nasze produkty zapewniają pełne logistyczne śledzenie.I produkty, które można kupić, wszystko nowe.Kupimy dla ciebie transportową zdrowotne.Jeśli towar jest uszkodzony lub utracony podczas transportu, można uzyskać opłatę.

WIĘCEJ DLA CIEBIE

heidelberg sm102, radio samochodowe przestrzennego, rowek pracy, 04 transmisja, 110cc atv quad, kołek do skutera, speedway 5, szybkość wybierania grupowego, duża damska torebka, Łożysko M365