HKCYSEA 1/5/10szt 3 przyciski Xhorse VVDI2 Car Key Replacement Remote XKHY02EN angielska wersja dla VVDI Key Tool nadaje się dla kilku samochodów

zł39.43

-9 %

zł43.81

Nowy produkt

W magazynie

Serwis Pogwarancyjny Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy
Inny Numer Części XKHY02EN
Jakość Oryginał
Rodzaj Materiału PVC
Wysyłka Szybko i bezpiecznie
Nr Części Wymiany Piloty VVDI2
Pochodzenie CN(pochodzenie)
marka HKCYSEA
Funkcja R/C Z
Konfiguracja TAK
Kraj/region produkcji samochodów Chiny
Nr Części Producenta xhorse

HKCYSEA 1/5/10 szt. 3 przyciski Xhorse VVDI2 klucz samochodowy zdalna wymiana XKHY02EN

Angielska wersja dla kluczowego narzędzia VVDI nadaje się dla kilku samochodów

XHORSE VVDI2 dla Hyundai uniwersalny uchwyt 3 przyciski pochodzi z gwarancją jakości, która odbyła się gwarancję jakości przed dostawą.I jest kompatybilny ze wszystkimi narzędziami VVDI , w tym mini-zdalny programator VVDI2, kluczowym narzędziem VVDI, itp. za Pomocą keyless XHORSE,można gromadzić punkty uczestnika, które można użyć do wymiany specjalnymi funkcjami i dodatkami VVDI2 part.Cechy: PN:XKHY02EN styl:HY kolor:czarny przycisk:3 przyciski Waga:45 g Транспонер:nie bateria:nie model baterii: CR2032 listę pakietów: 1/5/10szt x 3 przyciski VVDI2 zdalny klucz 1. Masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten przedmiot jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, zostanie on uznany za używany.Dlatego nie będziemy udzielać ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój PO#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję od Ali express.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna; prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

vcm, cummins insite 8, vvdi, klucz diy kd x2, 1000 gsxr k4, xhorse, кейтул Max, klucz xhorse, dl501, rower Włochy