22 mm klasyczna Булавочная klamra watchband drewniane zegarki trwałe czarny skóra naturalna wymiana Wrsit pasek do drewnianych godzin

zł15.29

-40 %

zł25.89

Nowy produkt

W magazynie

Typ Zapięcia Булавочная klamra
stan Nowa z metką
Rodzaj Materiału Taśmy Skóra
Paski do zegarków Akcesoria Do Zegarków
Długość Paska 20 cm
marka ЙИСУЯ
Numer Modelu PD037423

Opis:

Zastosowanie: nadaje się do drewnianych godzin, ale należy upewnić się, że szerokość paska godzin nie jest równa długości.

Unikalna konstrukcja: czarny skórzany pasek z wytrzymałą klamrą nada twoim zegarze nowe życie.

Świetny materiał: pasek do zegarka wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej z wyrafinowanym kunsztem wykonania.Chcesz czuć się miękkie, wygodne i oddychające na swoim nadgarstku.

Dane techniczne: Ona wodoszczelna, безвкусна i łatwe do czyszczenia.Gładkie i elastyczne, która doskonale czuje się na swoim nadgarstku.

Kompatybilność: pasek ma standardowy styl, który pasuje do większości drewnianych godzin wielkości 22 mm. Jeśli nie jest jasne, do jakiego rodzaju godzin mogą być przydatne, proszę nie wahaj się skontaktować z nami.

Cechy:

100% nowy i wysokiej jakości

Materiał Paska: Skóra Naturalna

Zapięcie Paska: Булавочная Klamra

Szerokość paska: 22 mm

Kolor Paska: Czarny

Krótka długość paska: około 7,5 cm(bez klamry)

Długa długość paska: ok. 12 cm

Grubość paska: około 0,2 cm

Pakiet Zawiera:

1 * Watchband

4 * Pręty Sprężynowe

h watchband, pasek do zegarka ze skóry naturalnej leopard, pasek do zegarka ze skóry naturalnej chenxi, pasek do zegarka ze skóry naturalnej o grubości 20 mm, pasek do zegarka ck, pasek do zegarka Bonda, pasek do zegarka pasnew lapgo watch band pasek, pasek do zegarka wester, pasek do zegarka k, kwiatowy pasek ze skóry naturalnej