Yota Phone 3 Yotaphone 3 zderzak luksusowy aluminium metalowy zderzak ramka etui Pokrowiec na Yotaphone 3 YotaPhone 3 ultra cienki metalowy pokrowiec

zł43.49

-4 %

zł45.76

Nowy produkt

W magazynie

Dane techniczne Urządzony w luksusowym metalowy zderzak ramka etui do Yotaphone 3
Wysyłka Darmowa wysyłka
Styl Luksusowy metalowa rama aluminiowa chroni pokrywę obudowy
Hurtownia Wsparcie
Kompatybilny Marka Inne
Mix Kolorów Wsparcie
Projekt Matowy
marka Иккер
Typ Wysoka jasna skrzynki pokrywa zderzaka metalu z wkrętami
Nadaje Się Do Yota Phone 3 Yota3 Yotaphone 3
Funkcja Грязеустойчивость
Kolor Srebrny, czarny, zielony, błękitny, czerwony, różowy, szampan, złoto

Wysoki lekki metalowy zderzak do Yotaphone 3 rama aluminiowa osłona pokrywa dla Yota Phone 3 Etui do telefonu futerał gratis

Nazwa produktu: metalowy zderzak etui dla Yotaphone 3

Materiał: Aluminium

Kolor: srebrny, czarny, zielony, błękitny, czerwony, różowy, szampan, złoto(jak na zdjęciu)

Model: Dla Yotaphone 3

Pakiet Zawiera:

# 1 x metalowy, aluminiowy zderzak( w tym 1 szt. śrubokręt i śruby)

Dlaczego Wybrałeś Właśnie Nas

1. możemy obiecać, że produkty, które my dostarczymy mu, będą mieć jakość a-1.

2. współpraca z fabryką, wyższe ceny pomysł.

3. możemy upewnić się, że te towary nie zostaną uszkodzone podczas transportu.

4. Szybka szybkość dostawy, tak, że otrzymasz towar szybciej.

1.O Płatność

Wspieramy następujące sposoby płatności:

2.Temat Wysyłki

A. Dostawa I Odbiór

Będziemy podejmować różne kanały, w zależności od sposobu transportu towarów .Może on objąć ponad 200 krajów i regionów.Obiecujemy, że wszystkie zamówienia zostaną wydane w ciągu czterech dni.Z powodu różnych kanałów śledzenia informacji podczas wyświetlania informacji będzie różny, paczek zwykle 1-4 dni wykazały, że Międzynarodowy kurier zazwyczaj 1-2 dni, jeśli można spotkać się z nadmiarem, podczas śledzenia informacji wyświetlania zostanie wydłużony.

A. Celne I Opłat

Pocztowa przesyłka zazwyczaj nie produkuje tempa, ale przepisy celne różnych krajów, czas odprawy celnej będzie się różnić, proszę, w odpowiednim czasie, śledząc informacje, skontaktuj się z lokalnym skrzynką oddziału, jeśli jest to konieczne.

Międzynarodowy kurier zazwyczaj produkuje tempa, proszę zrozumieć lokalne składy podatkowe standardy, aby uniknąć problemów z urzędem celnym, powodując zwrot lub zniszczenie produktu, w razie potrzeby, proszę skonsultować się z lokalną firmą odprawy celnej lub zanieś informacje do lokalnego odprawy celnej.Wreszcie, życzę ci szczęśliwego zakupy, bardzo dziękuję za wsparcie.

3.Zwroty I Zasady Zwrotu

Ponieważ jest to transport międzynarodowy, cena i koszty czasu jest stosunkowo duże, dlatego przywiązujemy dużą wagę do jakości produktów.sprawdzimy surowo, jeśli na wszelki wypadek otrzymałeś uszkodzony towar, prosimy o kontakt z nami.Zgodnie z zainteresowaniami koniecznie sprawdź przesyłkę,zanim podpisać i wysłać do nas zdjęcia.przeprowadzimy audyt w zależności od konkretnych okoliczności produktów, aby pomóc ci rozwiązać ten problem, można korzystać duże zniżki.

Jeśli chcesz wymienić lub zwrócić produkt i produkt nie posiada żadnych uszkodzeń, tylko trzeba zapłacić wysyłki zwrotnej wyślemy państwu nowy produkt, po tym, jak otrzymamy produkt.

Dziękuję Wam za wsparcie i zrozumienie.

4.opinie

Jeśli czujesz się spełniony, proszę dać nam 5 gwiazdek, to będzie największym bodźcem dla nas i dla ciebie, aby stworzyć najlepszy serwis.Każdy wysiłek tylko po to, aby dać ci jak najlepsze wrażenie, towarzyszy szczere.Dziękuję bardzo!

pixel ekran c, ekran film yota3, yota yotaphone 3, gsm wodoodporny, telefon yota, zderzak yotaphone 3, telefon 3 walizka, Йотафон 2, telefon bentley, mtk6799 telefon