100 szt./karton. przynęty zestaw przynęty sprzęt w tym woblery спиннербейты plastikowe robaki jig haki metalowe i twarde przynęty

zł53.05

-45 %

zł98.21

Nowy produkt

W magazynie

Numer Modelu Zestaw Do Przynęty
Typ Przynęta
marka JSHANMEI
Pozycja Wędkowanie Na Morskich Skałach
Ilość 100pcs/karton
Kategoria Zestaw Do Przynęty

Marka: JSHANMEI

Ilość: 100pcs/karton

Cechy: wykonana z wysokiej jakości materiału. 11 różnych rodzajów akcesoriów.Wygodnie przechowywać i łatwo nosić ze sobą różne wymiary akcesoriów, które spełniają licznych potrzeb rybołówstwa.Rozmiar pudełka: 4.5"x3.8"x1.4".świetny prezent dla rybaka.

Uwaga: pomiar może mieć jakieś błędy, proszę, nie zwracajcie na to uwagi.

1.Termin dostawy zostanie przedłużony o 10~30 dni, jeśli paczka jeszcze nie dostarczona, zwrócimy ci wszystkie twoje pieniądze lub ponownie wyślemy nową przesyłkę.

2. brak który monitoruje informacji.

Proszę śledzić swój pakiet na stronie internetowej 17track po tym, jak pakiet zostanie wysłany.Jeśli przez 7 dni informacje o śledzeniu wciąż brakuje, proszę zostawić nam wiadomość jak najszybciej.

3. błędy o nieprawidłowym produkty lub nieprawidłowe ilości.

Na opakowaniu jest naklejka, proszę, pokaż nam zdjęcia etykiet i produktów, jeśli jest to nasz błąd, my ponownie wyślemy ci nowe odpowiednie produkty lub zwrócimy ci częściowe pieniądze.Co do długości, to pomiar może mieć dokładność do kilku milimetrów.Jest to dozwolone, proszę, nie zwracajcie uwagi.

4. wysyłka.

Wszystkie paczki zostaną wysłane w ciągu 3 dni od potwierdzenia płatności, czas dostawy może być zatrzymany z powodu święta, złej pogody, celnych lub innych warunków, Jeśli znajdziesz dostawę niezwykłej, prosimy o kontakt z nami szybko.Dziękuję za zrozumienie.

5. sprzężenie zwrotne.

nie możemy podjąć żadnych negatywnych opinii.To nie może rozwiązać żadnego problemu.Dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić wszystkich, i nie sprawi, że będziesz czuć się zawiedzeni.proszę dać nam Pięć gwiazdek i pozytywne opinie.Informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważne.

6. spór.

nie oczekujemy, że otworzysz spór.ten spór nie może zezwolić żadnych problemów.Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać ten problem dla ciebie.Twoje zadowolenie to nasza największa siła.

szczypce wędkarskie pesca, przynęta plastikowe robaki, moduł do transportu skał ryby, kocham piasku, pstrąg tęczowy, robak, ślimak przynęty, przynęta спиннербаит, rybackie ślimakowe haki, джига