15 cm 14,5 cm żywica dziewczyna joga figurki europejski charakter dekoracji oszczędny dom ganek TV gabinet ozdoby Хогар prezenty

zł119.43

-24 %

zł159.22

Nowy produkt

W magazynie

Pochodzenie CN(pochodzenie)
Temat Ludzie
marka БОМАРОЛАН
Materiał Żywica
Styl Nowoczesny

W Kwestii Opakowania, Terminu Dostawy I Obsługi Posprzedażnej, Zapoznaj Się Z Dolną Część Lub Skontaktować Się Z Internetowym Biurem Obsługi Klienta.

Rozmiar:proszę odnieść się do opisu obrazu w SKU, można również zwrócić się do szczegółów obrazu strony lub skonsultować się z internetowym biurem obsługi klienta

Materiał: Żywica

Opis produktu:profesjonalne ruchy jogi, starannie wykonane, proste linie, piękne pozy, pełne uczucia wysokiego poziomu, a także korzystanie z żywicy materiałów w celu zapewnienia, że produkt nie jest łatwo выцветало i nie jest łatwo старело.

Opinie

1.Jeśli Jesteś Zadowolony Z Naszych Produktów I Usług, Ocenimy Go (Szczegół Jak Opisano 5 Gwiazdek, Komunikat 5 Gwiazdek, Czas Dostawy 5 Gwiazdek).

2. Jeśli produkty, które otrzymałeś, zostały uszkodzone lub nieprawidłowe style,proszę, nie zostawiaj żadnych negatywnych opinii po pierwsze, proszę, skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym i opracujemy najlepsze rozwiązanie, twoje zadowolenie to nasz ruch, aby zrobić lepiej.

3.Współpracujemy Z Oficjalnej Logistyką, A Niektóre Produkty Są Zaangażowane W Usługach Odszkodowania

4.Szanujemy Zdanie Każdego Klienta, Jeśli Styl Zły, Możemy Wysłać Produkt Ponownie Za Darmo

5.Mamy Najbardziej Uprzejmy Opakowanie, Z Czarnymi Workami Lub Żółtą Wstążką Na Obwodzie, Aby Zapewnić Prywatność Produktu.Bańka Kolumny Lub Bańka Folii Są Używane Do Minimalizacji Stopnia Uszkodzenia.

Zasady Wysyłki I Zwrotu Towaru:

1.Staramy Się Zapewnić Najlepsze Produkty Dla Globalnych Klientów.Każdy Produkt Będzie Testowany Podczas Zakupu I Przechowywania.

2. zazwyczaj realizujemy zamówienia w ciągu 72 godzin po otrzymaniu płatności.Jeśli Prędkość Jest Szybka, To Jeszcze I Wysyłka W Ten Sam Dzień

3. China Post Ordinary Small Packet Plus I China Post Registered Air Mail Zajmują Około 15-60 Dni.

4. Zalecane Dostawy: 100v-naglosnienia.pl Standard Shipping-Bardziej Stabilna,Bezpieczna,Szybka Wysyłka.

5. Przyjmujemy Zwroty I Zwroty W Ciągu 15 Dni Po Zakończeniu Zamówienia, Prosimy O Kontakt Z Nami.

6.Oddajemy Priorytet Współpracy Ze Sprawdzonymi Firmami Logistycznymi W Celu Zapewnienia Szybkości.

wystrój jest nowoczesny, wystrój egipski, blaszane statuetki, religijna statuetka, piwo ornament, wystrój Фигурин, biuro w domu wystrój nowoczesny, Piłat, dziewczyna Wazon, szkło UV żywica