Amerykańska czarna nowa angielska klawiatura do laptopa HP PROBOOK 4520S 4520 z ramką

zł51.37

-15 %

zł60.45

Nowy produkt

W magazynie

STANDARD Standard USA
marka NoEnName_Null
Kompatybilny Marka HP/Compaq
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Kolor Czarny
Wersja US
Dowód NIE
Gwarancją 3 miesiące
stan Nowy i oryginalny
Numer Modelu PROBOOK 4520S

Uwaga: wydana mapa fizyczna, proszę, sprawdź, czy zdjęcie, jeśli otrzymasz towar po układ, położenie spiralne kolumny i tak nie pokrywa się z odesłaniem towaru kupujący jest powiadomienie:

Nowa, wysokiej jakości klawiatura

100%zgodność z producentem

Równoważna Część Wymienna

Proszę, nie zapomnij sprawdzić zgodność twojego laptopa przed zamówieniem tego produktu

Każda klawiatura jest testowany przed wysłaniem i działa na 100%

Wymienić uszkodzone,pęknięte,złamane sprzęt klawiatury: możemy wysłać go na całym świecie.Przedmioty zazwyczaj wysyłane są na adres dostawy w ciągu 24 godzin od potwierdzenia płatności. (COLL. i SŁOŃCE.i większość świąt narodowych wyłączone.).jeśli chcesz zmienić adres wysyłki, prosimy o kontakt z nami czas.Nasza cena (fracht) nie zawiera żadnych taryf lub innych podatków; jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy skontaktować się z lokalnym urzędem celnym, przed zakupem towaru.Wysyłka przez EMS, DHL, UPS jest dostępna, prosimy o kontakt z nami, jeśli chcesz inną usługę dostawy.Zwrot: przyjmiemy zwrot, który został wysłany jako niewłaściwy towar lub DOA.Wadliwe produkty mogą ulec zmianie w okresie gwarancyjnym.

kabel HP probook 6550b, hp probook 430 g4, hp probook 6560b, klawiatura mechan, notebook do gier, klawiatura hp envy 17t, kawaii keycap, hp probook 4430s, klawiatura hp probook 430 g5, текладос меканикос